KLM Kompleksowe przeprowadzki

Przeprowadzki dla każdego. Zawsze na miejsce, zawsze na czas.

Poradnik - jak sprawnie przygotować się do przeprowadzki

 

Doświadczenie nasze pozwala nam na przedstawienie Państwu kilku porad, które ułatwią Państwu i nam pomogą przygotować się do efektywnej przeprowadzki.


Przeprowadzka o ile jest możliwe powinna być zaplanowana jak najszybciej. Wtedy Klient ma możliwości dostosowania dogodnego terminu jak i opcji przeprowadzki.


Jeżeli jesteście Państwo zdecydowania na opcje tylko z autem–kierowcą, prosimy pamiętać o:
- Pakowaniu asortymentu tak, aby szkło nie było pakowane z książkami lub innymi ciężkimi rzeczami, nie raz już się tak zdarzało;
- Książki prosimy pakować z umiarem najlepiej w mniejsze kartony tzn. tak, aby jedna osoba była w stanie nosić ten karton, nie jednokrotnie musimy nosić takie kartony w dwójkę, co oznacza stratę Państwa czasu;
- Szkło należy owinąć papierem, a w przypadku porcelany dodatkowo folią bąbelkową. Talerze, kubki, kieliszki lub szklane ramki ustawiamy w pozycji pionowej, pakujemy je w kartony średniej wielkości. Spakowany karton należy opisać „rzeczy delikatne” lub „szkło”.
- Warto każdy karton dokładnie opisać. Ma to, bowiem bardzo duży wpływ na sprawny przebieg przeprowadzki, a w szczególności jest bardzo pomocne przy rozmieszczaniu Państwa rzeczy do pomieszczeń w nowym miejscu.


Jedną z ostatnich rzeczy, ale równie ważnych jest także zaplanowanie „Podjazdu” naszej ekipy. Ma to duże znaczenie w płynności przeprowadzki, brak możliwości podjazdu do mieszkania - domu z powodu zastawienia choćby przez sąsiadów może znacznie wydłużyć czas trwania przeprowadzki.

Zadzwoń do nas, aby zamówić usługę.

+48 530 810 800

Jeżeli nie odbieramy to znaczy, że coś właśnie niesiemy i zaraz do Państwa oddzwonimy.

Nasze usługi

Opinie naszych klientów

 • Atuty firmy KLM Łukasz Matuszewski to: znakomita organizacja, elastyczne podejście do sytuacji nieprzewidywalnych oraz profesjonalizm i szybkość działania.
  Drukarnia MAG
  Manager
 • Za każdym razem pracownicy firmy wykazywalil się kulturą osobistą i zaangażowanie. Powierzone zadania wykonywane były w sposób profesjonalny i solidny.
  XPress Usługi Poligraficzne
  Manager
 • Usługi wykonywane przez ww. fimrę [KLM Łukasz MAtuszewski] były świadoczne na bardzo wysokim poziomie. Przedmioty w czasie przeprowadzki były starannie zapakowane.
  FIBARO
  Manager
 • Transport i usługi wykonane były na wysokim poziomie organizacyjnym i jakościowym. Firma działa sprawnie, szybko, terminowo i fachowo... Ekipa jest miła, pomocna, uczciwa i działa z uśmiechem.
  Multimedia Polska
  Manager
 • Przeprowadzka została dobrze zaplanowana logistycznie i wykonana bez zastrzeżeń. Pracownicy KLM Łukasz Matuszewski wykazali się odpowiedzialnością, dbałością o powierzone im w trakcie przeprowadzki mienie naszej firmy oraz dużym doświadczeniem i pomysłowością.
  KOMPROJEKT
  Manager
 • Pracownicy wykazali się dużym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem podczas wszystkich etapów naszej przeprowadzki, wychodząc na przeciw naszym oczekiwaniom i specyfice szkoły.
  Zespół Szkół Kalisz
  Manager
 • Usługa została wykonana terminowo, starannie i bezkolizyjnie. Godne pochwały są również zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy.
  ARI Trans Expedition
  Manager