KLM Kompleksowe przeprowadzki

Przeprowadzki dla każdego. Zawsze na miejsce, zawsze na czas.

Oferta szczegółowa

 

Oferta nasza jest skierowana do różnego rodzaju klientów od przeprowadzek mieszkań, domów, biur od rożnego rodzaju garaży i magazynów.


Do każdej przeprowadzki podchodzimy indywidualnie. Doskonale zdajmy sobie sprawę, że każda przeprowadzka czy to tylko garaż, czy może całe mieszkanie bądź biuro jest dla Państwa stresujące. Dlatego proponujemy darmowe spotkanie z naszym przedstawicielem, który odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości. My wiemy jak zabezpieczyć i spakować Państwa mienie, dysponujemy różnymi materiałami pomocniczymi w przeprowadzkach od rożnego rodzaju kartonów, pojemników do materiałów zabezpieczających.

Przeprowadzki lokalne

Przeprowadzki Lokalne są ofertą jak sama nazwa wskazuje na rynku lokalnym, w naszym przypadku do 10 kilometrów od miasta zamieszkania...

Przeprowadzki krajowe

Koszty przeprowadzek krajowych są nieznacznie inne niż lokalnych, ponieważ wpływa na nie kilka czynników miedzy innymi: odległość miedzy miastami oraz...

Przeprowadzki biurowe

Przeprowadzki Biurowe, w tego typu przeprowadzkach zawsze zaczynamy od wizyty naszego przedstawiciela u klienta. Jest to niezwykle ważne, ponieważ …

Usługi transportowe

Świadczymy również usługi z zakresu transportu drogowego na terenie całego kraju.Nasze usługi skierowane są do firm jak i do osób prywatnych. Posiadamy …

Zadzwoń do nas, aby zamówić usługę.

+48 530 810 800

Jeżeli nie odbieramy to znaczy, że coś właśnie niesiemy i zaraz do Państwa oddzwonimy.

Nasze usługi

Opinie naszych klientów

 • Atuty firmy KLM Łukasz Matuszewski to: znakomita organizacja, elastyczne podejście do sytuacji nieprzewidywalnych oraz profesjonalizm i szybkość działania.
  Drukarnia MAG
  Manager
 • Za każdym razem pracownicy firmy wykazywalil się kulturą osobistą i zaangażowanie. Powierzone zadania wykonywane były w sposób profesjonalny i solidny.
  XPress Usługi Poligraficzne
  Manager
 • Usługi wykonywane przez ww. fimrę [KLM Łukasz MAtuszewski] były świadoczne na bardzo wysokim poziomie. Przedmioty w czasie przeprowadzki były starannie zapakowane.
  FIBARO
  Manager
 • Transport i usługi wykonane były na wysokim poziomie organizacyjnym i jakościowym. Firma działa sprawnie, szybko, terminowo i fachowo... Ekipa jest miła, pomocna, uczciwa i działa z uśmiechem.
  Multimedia Polska
  Manager
 • Przeprowadzka została dobrze zaplanowana logistycznie i wykonana bez zastrzeżeń. Pracownicy KLM Łukasz Matuszewski wykazali się odpowiedzialnością, dbałością o powierzone im w trakcie przeprowadzki mienie naszej firmy oraz dużym doświadczeniem i pomysłowością.
  KOMPROJEKT
  Manager
 • Pracownicy wykazali się dużym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem podczas wszystkich etapów naszej przeprowadzki, wychodząc na przeciw naszym oczekiwaniom i specyfice szkoły.
  Zespół Szkół Kalisz
  Manager
 • Usługa została wykonana terminowo, starannie i bezkolizyjnie. Godne pochwały są również zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy.
  ARI Trans Expedition
  Manager