KLM Kompleksowe przeprowadzki

Przeprowadzki dla każdego. Zawsze na miejsce, zawsze na czas.

KLM - nasza firma, nasze doświadczenie

 

Głównym profilem naszej firmy są przeprowadzki i w nich jesteśmy najlepsi. Firma nasza doskonale zdaje sobie sprawę, że przeprowadzka jest dość stresującym zadaniem dla Państwa, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzka była jak najmniejszym obciążeniem. Zajmujemy się przeprowadzkami lokalnymi jak i krajowymi zarówno domów, mieszkań jak i biur. Podstawą w naszych przeprowadzkach jest zabezpieczenie mienia, tak aby dotarło w nowe miejsce bez uszczerbku. Dla naszego personelu nie stanowi również problem demontaż czy montaż mebli itp.

 

Dysponujemy samochodami przystosowanymi do przewozu mebli, wyposażone są w windy załadowcze, co pozwala nam zabierać przedmioty praktycznie do 750 kg i posiadają zabudowę kontenerową. Oprócz tego wyposażone są w wózki, pasy transportowe, koce oraz plastikowe pojemniki.


Staramy się jak najlepiej wykonywać powierzone nam zadania, ponieważ najlepszą dla nas reklamą jest właśnie zadowolony klient.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zadzwoń do nas, aby zamówić usługę.

+48 530 810 800

Jeżeli nie odbieramy to znaczy, że coś właśnie niesiemy i zaraz do Państwa oddzwonimy.

Nasze usługi

Opinie naszych klientów

 • Atuty firmy KLM Łukasz Matuszewski to: znakomita organizacja, elastyczne podejście do sytuacji nieprzewidywalnych oraz profesjonalizm i szybkość działania.
  Drukarnia MAG
  Manager
 • Za każdym razem pracownicy firmy wykazywalil się kulturą osobistą i zaangażowanie. Powierzone zadania wykonywane były w sposób profesjonalny i solidny.
  XPress Usługi Poligraficzne
  Manager
 • Usługi wykonywane przez ww. fimrę [KLM Łukasz MAtuszewski] były świadoczne na bardzo wysokim poziomie. Przedmioty w czasie przeprowadzki były starannie zapakowane.
  FIBARO
  Manager
 • Transport i usługi wykonane były na wysokim poziomie organizacyjnym i jakościowym. Firma działa sprawnie, szybko, terminowo i fachowo... Ekipa jest miła, pomocna, uczciwa i działa z uśmiechem.
  Multimedia Polska
  Manager
 • Przeprowadzka została dobrze zaplanowana logistycznie i wykonana bez zastrzeżeń. Pracownicy KLM Łukasz Matuszewski wykazali się odpowiedzialnością, dbałością o powierzone im w trakcie przeprowadzki mienie naszej firmy oraz dużym doświadczeniem i pomysłowością.
  KOMPROJEKT
  Manager
 • Pracownicy wykazali się dużym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem podczas wszystkich etapów naszej przeprowadzki, wychodząc na przeciw naszym oczekiwaniom i specyfice szkoły.
  Zespół Szkół Kalisz
  Manager
 • Usługa została wykonana terminowo, starannie i bezkolizyjnie. Godne pochwały są również zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy.
  ARI Trans Expedition
  Manager